O nás – Penzión Fortuna, Demänová

 

Dana a Ján Kňazeovi

Keď sme v roku 2007 kupovali rodinný dom v Demänovej na podnikanie, ani sme netušili, ako sa nám zmení celý život a koľko nových vecí sa naučíme. Krásna budova v nádhernom prostredí Liptova, vtedy slúžila na ubytovanie v súkromí. Cítili sme, že náš penzión by mal našim hosťom ponúknuť pocit útulnosti a príjemný pocit vo vnútri i vonku v záhrade a to už chcelo urobiť mnoho ďalších úprav. Dôkazom toho, že sa nám to podarilo, je súčasná podoba rodinného penziónu s príjemnou domácou atmosférou. Navyše, keď Vám samotní majitelia pripravia izby, ubytujú Vás, pripravia Vám raňajky napríklad aj s domácim koláčom či dajú tipy na voľné chvíle vedzte, že máte šancu stráviť príjemnú dovolenku s pridanou hodnotou.

Našou filozofiou je dávať do nášho penziónu „dušu“, aby náš hosť cítil u nás niečo osobitého, čo inde len tak ľahko nenájde.

Dnes vieme, že predať pobyty s cieľom, aby sa k nám ľudia radi vracali je samozrejmosť, bez ktorej si nevieme našu prácu už predstaviť. A myslíme si, že sa nám to darí. Sme tu pre Vás 24 hodín denne a 365 dní v roku.

Dana a Ján Kňazeovi