Zimné pobytové balíky a výhodné zľavy na kúpu skipassov v Jasnej a vo Vysokých Tatrách

Využite výhodné pobytové balíky a možnosť zakúpiť si skipas do lyžiarskeho strediska Jasná – Nízke Tatry priamo u nás a za výhodné ceny. Vyhnite sa dlhým radám pred pokladňami a vylyžujte sa do sýtosti.

 

Pobytový balík pre 2 osoby s raňajkami na 6 nocí – cena 360 EUR. V cene nie je započítaná daň mestu.

Pobytový balík pre 3 osoby (2 dospelé a 1 dieťa do 12 rokov)  s raňajkami na 6 nocí – cena 470 EUR. V cene nie je započítaná daň mestu.

Pobytový balík pre 4 osoby (2 dospelé a 2 deti do 12 rokov) s raňajkami na 6 nocí – cena 585 EUR.  V cene nie je započítaná daň mestu.

 

Priamo v penzione Vám kúpime skipasy s veľkou zľavou!

GARANCIA SPOKOJNOSTI – v deň keď nelyžujete, môžete skipass využiť na vstup do Aquaparku Tatralandia alebo Aquaparku Bešeňová! 

 

INFORMÁCIE O SKIBUSE POČAS ZIMNEJ SEZÓNY  

Počas celej zimnej sezóny Vás do strediska Jasná odvezie zdarma skibus.

Nástupná zastávka skibusu je Demänová Rázcestie – modrá linka Tatralandia – Jasná. Ako cestovný lístok slúži platný skipas alebo Liptov Region Card, ktorú máte v našom penzione zadarmo. Karta nemá ohraničenú platnosť a je registrovaná na konkrétnu osobu.

Vystúpiť môžete na zastávkach:

Demänovská dolina Lúčky – s napojením na 6-miestnu sedačkovú lanovku B8 Lúčky-Vyhliadka (modrá zjazdovka);

Demänovská dolina Záhradky – s napojením na 6-miestne sedačkové lanovky B2 Záhradky –  Priehyba, alebo B1 Záhradky – Rovná Hoľa;

Demänovská dolina, Jasná, parkovisko – s napojením na 4-miestnu sedačkovú lanovku B3 Biela Púť – Jasná, alebo na kabínkovú lanovku A3 Grand – Brhliská.

 

 

Zimnú sezónu začíname mikulášskym večierkom pre deti a spolu s Mikulášom prídu k nám aj čert s anjelom!

 

 

 

Jasna-winter-map